Zasilacz 12V/12,5A 150W Mean Well LRS-150-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
LRS-150 to jednowyjściowe zasilacze do zabudowy. W wersji LRS-150 mamy możliwość zasilania z sieci 110 VAC oraz 230 VAC - zmiana ustawiana jest za pomocą przełącznika. LRS-150 cechują się wysoką jakością wykonania oraz pasywnym chłodzeniem.
- napięcie wejściowe 85 ~ 132VAC / 170 ~ 264VAC - przełączane switchem
- zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe oraz przeciążeniowe
- zabezpieczenie termiczne w LRS-150 i LRS-150F
- pobór mocy w stanie jałowym <0,5W
- wytrzymałość do 300VAC na wejściu przez 5 sekund
- wytrzymałość na wibracje do 5G
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie +/-10%
- zgodność z IEC/EN60335-1(PD3) i IEC/EN61558-1,-2,-16
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- możliwość użytkowania na wysokości 5000m
- temperatura pracy od -30~+70°C
- zgodność z wieloma normami i certyfikatami
- możliwość instalacji na szynie DIN (za pomocą przystawek)
- niski profil 30mm
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 10,2-13,8V |
| Prąd WY (nominalny) | 12,5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 150W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 87,5% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, CCC, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 159x97x30mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny