Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 6,3A 75W Mean Well SDR-75-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Najważniejsze cechy i funkcje
- Moc szczytowa 112.5W przez 3 sekundy
- Produkt renomowanego producenta Mean Well
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Wysoka sprawność do 90%
- Aktywny współczynnik poprawy mocy PFC
- Wbudowana syngalizacja poprawnej pracy z wyjściem na przekaźniku
- 3 lata gwarancji
Wymiary: 32 x 125 x 102 mm
Waga: 0.51 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 12-14V |
| Prąd WY (nominalny) | 6,3A |
| Prąd WY (zakres) | 0-6,3A |
| Moc ciągła (nominalna) | 75W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88,5% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 481 900 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 32 x 125,2 x 102 mm |
| Waga | 0,51 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny