Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 3,34A 40W DIN Mean Well DRA-40-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
MEAN WELL DRA-40 (DRA-40-12, DRA-40-24) to zasilacz przemysłowy przeznaczony do montażu na szynę DIN z opcją regulacji prądu wyjściowego. Użytkownik ma możliwość regulacji prądu wyjściowego za pomocą: sygnału PWM, sygnału 1-10VDC lub za pomocą zewnętrznego rezystora.
DRA-40 posiada szeroki zakres napięcia zasilania (90 ~ 264VAC, 127 ~ 370VDC) oraz wydajność do 87%.
Urządzenie chłodzone jest otwartym obiegiem powietrza. Dopuszczalne temperatury pracy wynoszą od -30 do +70°C
- niezawodne źródło zasilania dla każdego urządzenia przemysłowego
- montaż na szynie TS-35/7.5 lub 15
- zabezpieczenia: przeciążeniowe, przepięciowe, przeciwzwarciowe
- sterowanie 1-10VDC, PWM lub poprzez dodatkowy rezystor
- zgodny z międzynarodowymi standardami
- 3 lata gwarancji
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Prąd WY (nominalny) | 3,34A |
| Prąd WY (zakres) | 0 - 3,34A |
| Moc ciągła (nominalna) | 40,08W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90 ~ 264VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Tak |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 85% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | przeciążeniowe, przepięciowe, przeciwzwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40 x 90 x 100mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny