Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 16A 192W Mean Well HLG-240H-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 11,2-12,8V |
| Prąd WY (nominalny) | 16A |
| Prąd WY (zakres) | 8-16A |
| Moc ciągła (nominalna) | 192W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 151W - 300W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-305V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 207 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, PSE, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 244,2 x 68 x 38,8 mm |
| Waga | 1,3 kg |
| Gwarancja | 7 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny