Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 12,5A 150W MEAN WELL HLG-150H-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W pełni profesjonalne zasilacze impulsowe serii HLG marki Mean Well to wysokiej klasy urządzenia w metalowej obudowie ze stopniem ochrony IP67.
Zasilacz spełnia szereg norm bezpieczeństwa oraz posiada liczne certyfikaty, dzięki czemu może być bez obaw stosowany w wymagających aplikacjach, bez obawy o awarię urządzenia. Urządzenie posiada również aktywny współczynnik poprawy mocy PFC (Power Factor Correction). Aktywny współczynnik PFC dostosowuje się do obciążenia oraz warunków sieci elektrycznej, dzięki czemu zapobiega niepotrzebnej utracie energii.
Budowa zasilacza sprawia, że jego głównym przeznaczeniem są aplikacje LED np. taśmy, bannery, reklamy, żarówki, oprawy oraz lampy. Urządzenie ponadto cechuje się niewielkimi gabarytami i jak w podobnych konstrukcjach tego typu posiada zabudowane przewody zasilania.
Cechy szczególne:
- Aktywny współczynnik PFC
- Zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Sprawność do 95%
- Aluminiowa obudowa
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 10,8-13,5V |
| Prąd WY (nominalny) | 12,5A |
| Prąd WY (zakres) | 7,5-12,5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 150W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-305V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 91,5% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, PSE, CB, EMC, CCC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 228x68x38,8mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny