Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 11,3A 135W Mean Well HDR-150-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz HDR-150 Mean Well wykonane są w II klasie izolacji , zaś dostępne napięcia wyjściowe to 12, 15, 24, 48 VDC. Jest to zupełnie nowa seria zasilaczy na szynę DIN.
- napięcie zasilania: 85-264VAC lub 120-370VDC
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Zakres temperatury pracy od -30 do +70°C
- pobór mocy bez obciążenia <0.3W
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe
- chłodzone wolnym obiegiem powietrza
- wykonane w II klasie izolacji
- dioda LED - sygnalizacja pracy
- 3 lata gwarancji
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 10.8 ~ 13.8V |
| Prąd WY (nominalny) | 11.3 A |
| Moc ciągła (nominalna) | 135W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 89% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 536K hrs min. |
| Zabezpieczenia | przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 105 x 90 x 54,5 mm |
| Waga | 0,310 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny