Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 10A 120W Mean Well NDR-120-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Najważniejsze cechy i funkcje
- Napięcie zasilania: 90~264VAC, 127~370VDC
- Produkt renomowanego producenta Mean Well
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- Zabezpieczenia przed: Zwarciem / Przeciążeniem / Przepięciem / Przegrzaniem
- Wysoka sprawność do 92%
- 3 lata gwarancji
Wymiary: 40 x 125.2 x 113.5 mm
Waga: 0.6 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 12-14V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Prąd WY (zakres) | 0-10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 120W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 85,5% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 456 300 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40 x 125,2 x 113,5 mm |
| Waga | 0,6 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny
