Wyszukiwarka
Producenci
Zasilacz 12V 1,67A 20W Mean Well MDR-20-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 13,8-16,2V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,67A |
| Prąd WY (zakres) | 0-1,67A |
| Moc ciągła (nominalna) | 20W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 80% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 237 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 22,5 x 90 x 100 mm |
| Waga | 0,19 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny