Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ LED 4V 90A 500W MEAN WELL RSP-500-4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 4V |
| Napięcie WY (zakres) | 3,6-4,3V |
| Prąd WY (nominalny) | 90A |
| Prąd WY (zakres) | 0-90A |
| Moc ciągła (nominalna) | 360W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 83% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Aktywne (wbudowany wentylator) |
| Wymiary [mm] | 230x127x40,5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny