Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ LED 27V 2,8A 75W MEAN WELL RSP-75-27
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 27V |
| Napięcie WY (zakres) | 25,7-29,7V |
| Prąd WY (nominalny) | 2,8A |
| Prąd WY (zakres) | 0-2,8A |
| Moc ciągła (nominalna) | 75,6W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, CCC, UL, TUV, TUV-EN61558, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 159x97x30mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny