ZASILACZ LED 24V 200A 4800W MEAN WELL RST-5000-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Model |
RST-5000-24 |
|
| Napięcie | 24V | |
| Prąd znamionowy | 200A | |
| Zakres prądu | 0-200A | |
| Tętnienia i szumy | 150 Vp-p | |
| Tolerancja napięcia |
+/- 1,0% |
|
| Sprawność |
89% |
|
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | 100-112% mocy | |
| Temperatura pracy | -30 ~ +70° C | |
| MTBF | 37,9 tys. godzin | |
| Wymiary (szer x wys x gł) | 460 x 211 x 83,5 mm | |
| Waga | 10,00 kg |
![]()
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 23,5-28,8V |
| Prąd WY (nominalny) | 200A |
| Prąd WY (zakres) | 0-200A |
| Moc ciągła (nominalna) | 4800W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | >601W |
| Napięcie WE (nominalne) | 230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 89% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 460x211x83,5mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny