Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ LED 2,5V 60A 320W MEAN WELL RSP-320-2,5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Model |
RSP-320-2,5 |
|
| Napięcie | 2,5V | |
| Prąd znamionowy | 60A | |
| Zakres prądu | 0-60A | |
| Moc | 150W | |
| Tolerancja napięcia |
+/- 1,0% |
|
| Sprawność |
75,5% |
|
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | 105-135% mocy | |
| Temperatura pracy | -40 ~ +85° C | |
| MTBF | 206,5 tys. godzin | |
| Wymiary (szer x wys x gł) | 215 x 115 x 30 mm | |
| Waga | 0,90 kg |
![]()
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 2,5V |
| Napięcie WY (zakres) | 2,35-2,85V |
| Prąd WY (nominalny) | 60A |
| Prąd WY (zakres) | 0-60A |
| Moc ciągła (nominalna) | 150W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 75,5% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, CCC, UL, TUV, CB, EMC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Aktywne (wbudowany wentylator) |
| Wymiary [mm] | 215 x 115 x 30 mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny