Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ LED 15V 11,5A 185W MEAN WELL HEP-185-15A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Model | HEP-185-15A | |
| Napięcie | 15V | |
| Prąd znamionowy | 11,5A | |
| Moc wyjściowa | 172W | |
| Tętnienia i szumy | 150 Vp-p | |
| Tolerancja napięcia |
+/- 2,5% |
|
| Sprawność |
91,5% |
|
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | 105-125% mocy | |
| Temperatura pracy | -55 ~ +70° C | |
| MTBF | 164,1 tys. godzin | |
| Wymiary (szer x wys x gł) | 228*68*38 mm | |
| Waga | 1,15 kg |
![]()
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 15V |
| Napięcie WY (zakres) | 13,5-17V |
| Prąd WY (nominalny) | 11,5A |
| Prąd WY (zakres) | 5,75-11,5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 172W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 151W - 300W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-305V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Tak |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 92% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Certyfikaty | CE, UL, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 228x68x38,8mm |
| Gwarancja | 6 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny