Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ BUFOROWY MEAN WELL ADD-55A 13.8V 2.5A 52W
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze serii ADD przeznaczone są do pracy w systemach monitoringu, kontroli dostępu, systemach alarmowych itp.. Modele ADD wraz z zewnętrznym akumulatorem mogą pracować jako zasilacze UPS. Zabezpieczenie przed rozładowaniem pozwala uniknąć nadmiernego rozładownia akumulatora. Zasilacz ADD posiada dodatkowe wyjście 5V.
CECHY:
- napięcie wejściowe 88-264VAC, 124-370VDC
- zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe oraz przeciążeniowe
- funkcja PFC
- zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora
- możliwość regulacji napięcia wyjściowego zakresie +/-10%
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy od -10~+60°C
- zgodność z wieloma normami i certyfikatami
- możliwość instalacji na szynie DIN (za pomocą przystawek)
- 2 lata gwarancji
Specyfikacja produktu
| Napięcie | 13.8V |
| Moc | 51-100W |
| Rodzaj zasilacza | Buforowe |
| Napięcie wyjściowe | 13.8V / 5V / 13.4V |
| Prąd | 2.5A / 3A / 0.23A |
| Napięcie wejściowe | 230V |
| Napięcie wejściowe (zakres) | 88 ~ 264VAC / 124 ~ 370VDC |
| Zabezpieczenia | przeciwzwarciowe, przepięciowe, przeciążeniowe, zabezpieczenie przed rozładowaniem akumulatora |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy - buforowy |
| PFC | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Waga | 0.57Kg |
| Wymiary [mm] | 159 x 97 x 38 mm |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny