Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 5V/12V/-12V/-5V 15A/5A/2A/1A 150W MEAN WELL QP-150B
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 5V/12V/-12V/-5V |
| Napięcie WY (zakres) | 4,75-5,5V |
| Prąd WY (nominalny) | 15A/4A/2A/0,6A |
| Prąd WY (zakres) | 3-15A/0,4-5A/0,3-2A/0-1A |
| Moc ciągła (nominalna) | 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 76% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 199x99x50mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny