Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 5V 15V -15V 132W MEAN WELL RT-125C
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 5V/15V/-15V |
| Napięcie WY (zakres) | 4,75-5,5V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A/4,5A/1A |
| Prąd WY (zakres) | 2-15A/0,5-6A/0,1-1A |
| Moc ciągła (nominalna) | 132,5W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 81% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 199x98x38mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Kalkulator Ratalny