Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 48V 10A 480W MEAN WELL SDR-480-48
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Najważniejsze cechy i funkcje
- Uniwersalny zakres napięcia wejściowego AC
- 150% obciążenia szczytowego
- Maksymalne przeciążenie znosi przez trzy sekundy
- Wydajność ~94%
- Aktywna poprawa współczynnika mocy (PFC), PF>0,94
- Zabezpieczenia przed: Zwarciem / Przeciążeniem / Przepięciem / Przegrzaniem
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Przystosowany do montażu na szynie DIN (TS-35/7,5 lub 15)
- Wbudowany ogranicznik prądu zwarcia
- Testowanie pod pełnym obciążeniem
- 3 lata gwarancji
Wymiary: 85.5 x 125.2 x 128.5 mm
Waga: 1.60 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 48V |
| Napięcie WY (zakres) | 48-55V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Prąd WY (zakres) | 0-10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 301W - 600W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 94% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 112 900 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC, DNV-GL, SEMI |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85,5 x 125,2 x 128,5 mm |
| Waga | 1,6 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny
