Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 27V 56A 1512W MEAN WELL RSP-1500-27
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 27V |
| Napięcie WY (zakres) | 24 ~ 30V |
| Prąd WY (nominalny) | 56A |
| Prąd WY (zakres) | 0-56A |
| Moc ciągła (nominalna) | 1512W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | >601W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 278x127x83,5mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny