Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 24V 5A 120W MEAN WELL SDR-120-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Najważniejsze cechy i funkcje
- 150% obciążenia szczytowego
- Wysoka sprawność 91% i niskie straty mocy
- Zabezpieczenia: Zwarciowe / Przeciążeniowe / Nadnapięciowe
- Wbudowana aktywna funkcja PFC, PF > 0.93
- Chłodzenie swobodnym przepływem powietrza
- Przystosowany do montażu na szynie DIN (TS-35/7,5 lub 15)
- Spełnia normy przemysłu ciężkiego
- Testowane pod pełnym obciążeniem
- 3 lata gwarancji
Wymiary: 40 x 125.2 x 113.5 mm
Waga: 0.67 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-28V |
| Prąd WY (nominalny) | 5A |
| Prąd WY (zakres) | 0-5A |
| Moc ciągła (nominalna) | 120W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 91.5% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 289 900 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC, DNV-GL |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40 x 125,2 x 113,5 mm |
| Waga | 0,67 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny
