Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 24V 4A 96W MEAN WELL MDR-100-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-30V |
| Prąd WY (nominalny) | 4A |
| Prąd WY (zakres) | 0-4A |
| Moc ciągła (nominalna) | 96W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 86% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 55x90x100mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny