ZASILACZ 24V 3,75A 90W Mean Well NPF-90-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacze napięciowe serii NPF charakteryzują się wąską plastikową obudową o wysokiej klasie szczelności, co pozwala na użytkowanie w warunkach podwyższonej wilgotności. Z obudowy wyprowadzone są przewody o długości 30cm. Zasilacze zapewniają stałe napięcie wyjściowe niezależnie od obciążenia. Zasilacze typu D posiadają dodatkowo funkcję ściemniania umożliwiającą regulację wydajności prądowej za pomocą napięcia 0-10VDC, szerokością wypełnienia impulsu (PWM), lub zewnętrznym rezystorem. Przeznaczone są do zasilania szerokiej gamy urządzeń w tym oświetleniowych i dekoracyjnych systemów LED m.in. pojedynczych diod, listew, modułów, paneli, żarówek halogenowych LED itp.
- szeroki zakres napięcia zasilania: 90~305VAC, 127~431VDC
- szczelna plastikowa obudowa zgodna z normą IP67
- stałe napięcie wyjściowe niezależnie od obciążenia
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
- aktywny układ PFC
- odporność na przepięcia 300VAC przez 5 sekund
- izolacja klasy II
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -40~+70°C
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
- niskie koszty, wysoka niezawodność
- 5 lat gwarancji
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 14.4 ~ 24V |
| Prąd WY (nominalny) | 3,75A |
| Moc ciągła (nominalna) | 90W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 51W - 100W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 90% |
| PFC | Tak |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 916.7K hrs min. |
| Zabezpieczenia | przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 171*63*37.5mm |
| Waga | 0,770 kg |
| Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny