Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 24V 20A 480W MEAN WELL WDR-480-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjście
| Napięcie wyjściowe | 24V |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego | 24-28Vdc |
| Prąd wyjściowy | 20.0A |
| Moc wyjściowa | 480W |
| Stab. Uwy w ƒ zmian Uwe | ±120mV |
| Stab. Uwy w ƒ zmian Obc. | ±240mV |
| Czas rozruchu |
800ms, 150ms @ 400Vac, 2000ms, 150ms @ 230Vac (100% obciążenia) |
| Czas podtrzymania |
18ms @ 400Vac, 16ms @ 230Vac (100% obciążenia) |
| Pasmo dynamiczne | - |
| Startowy ładunek pojemnościowy | - |
Wejście
| Napięcie wejściowe | - |
| Zakres napięcia wejściowego | 85-264 VAC 120-370 Vdc |
| Nominalna częstotliwość wejściowa | - |
| Zakres częstotliwości wejściowych | 47-63Hz |
| Prąd wejściowy |
1.60A @ 400Vac 4.00A @ 230Vac (100% obciążenia) |
| Wydajność przy 100% obciążenia | 92.0% |
| Max. Prąd rozruchowy |
zimny start 50A |
| Współczynnik Mocy |
0.84 @ 400Vac 0.84 @ 230Vac |
| Prąd upływu | 3.5mA @ 530Vac |
Dane techniczny
| Obudowa | Aluminiowa |
| Wymiary (wys x szer x gł) | 85.5 x 125.2 x 128.5 mm |
| Waga | 1.70 kg |
| Wskaźnik | Dioda LED |
| System chłodzenia | konwekcja |
| Terminal wejściowy | M 2.5 x 3 |
| Terminal wyjściowy | M 2.5 x 4 |
Środowisko / zabezpieczenie / niezawodność / bezpieczeństwo / EMC
| Zakres temperatur pracy | -20°C do +70°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -40°C do +85°C |
| Wskaźnik spadku mocy | - |
| Wilgotność pracy | 20 - 90% RH (bez kondensacji) |
| Odporność na wstrząsy | - |
| Odporność na wibracje | 10 -500Hz 2G 10min @ 1 cykl dla 60min dla osi dla wszystkich kierunków X, Y, Z |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 29 ~ 33V (auto naprawa, dopóki usterka nie zostanie usunięta) |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Ponad 105% do 150% nominalnej mocy wyjściowej (stałe ograniczenie prądu, urządzenie wyłączy się po 3 sek, Automatyczne odzyskiwanie po 1 minucie gdy usterka zostanie usunięta) |
| Zabezpieczenie termiczne | powyżej 140°C wyłączenie napięcia wyjściowego, auto naprawa po spadku temperatury |
| Zwarcie | - |
| Stopień ochrony | IPx0 |
| Ochrona przed porażeniem prądem | - |
| MTBF | min. 112.8K godz. MIL-HDBK-217F (25°C) |
| Izolacja galwaniczna |
I/P-O/P:3KVAC I/P-FG:2KVAC O/P-FG:0.5KVAC I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Omów / 500VDC / 25℃/ 70% RH |
| Zakłócenia radioelektryczne | Zgodność z EN55022 (CISPR22), EN61204-3 klasa B, EN61000-3-2,-3 |
| Odporność radioelektryczna | Zgodność z EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11, EN55024, EN61000-6-2 (EN50082-2), EN61204-3 poziom A dla przemysłu lekkiego |
| Standardy bezpieczeństwa | Zatwierdzone UL508, IEC60950-1 CB |
| ITE | - |
| CE | Tak |
![]()

Zastosowanie![]()

- CCTV
- Systemy parkingowe
- Myjki ultradźwiękowe

- Dzwonki do drzwi
- Urządzenia gospodarstwa domowego
- Systemy sterowania bramami

- Prysznice powietrzne
- Rejestratory czas
- Biletomaty
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-28V |
| Prąd WY (nominalny) | 20A |
| Prąd WY (zakres) | 0-20A |
| Moc ciągła (nominalna) | 480W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180-550V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 92% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 85,5x125,2x128,5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny