Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 24V 10A 240W MEAN WELL WDR-240-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN - poszerzony zakres napięcia wejściowego
- napięcie zasilania: 180~550VAC, 254~780VDC
- wbudowana funkcja PFC
- wydajność do 90%
- zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe, nadnapięciowe, termiczne
- sygnalizacja pracy diodą LED
- zgodność z normą UL508
- chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
- temperatura pracy -30~+70°C
- montaż na szynie DIN TS35 / 7.5 lub 15
- zgodność z szeregiem norm i certyfikatów
Wymiary: 63 x 125.2 x 113 mm
Waga: 1.06 kg
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-28V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Prąd WY (zakres) | 0-10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 240W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 180-550V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 91 % |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 63x125,2x133,5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny