Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 24V 1,7A 40W MEAN WELL MDR-40-24
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 24V |
| Napięcie WY (zakres) | 24-30V |
| Prąd WY (nominalny) | 1,7A |
| Prąd WY (zakres) | 0-1,7A |
| Moc ciągła (nominalna) | 40,8W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 85-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 88% |
| PFC | Nie |
| MTBF (przewidywany czas bezawaryjnej pracy) | 301 000 godzin |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, UL_60950, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40 x 90 x 100 mm |
| Waga | 0,3 kg |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny