Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 12V/5V 10,5A/3A 125,4W MEAN WELL RID-125-1205
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V/5V |
| Napięcie WY (zakres) | 11,4-13,2V |
| Prąd WY (nominalny) | 9,2A/3A |
| Prąd WY (zakres) | 2-10,5A/0-3A |
| Moc ciągła (nominalna) | 125,4W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | 101W - 150W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 80% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 199x98x38mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Kalkulator Ratalny