Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 12V 10A 120W MEAN WELL SDR-120-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wyjście
| Napięcie wyjściowe | 12V |
| Zakres regulacji napięcia wyjściowego | 12-14Vdc |
| Prąd wyjściowy | 10.0A |
| Moc wyjściowa | 120W |
| Stab. Uwy w ƒ zmian Uwe | ±60mV |
| Stab. Uwy w ƒ zmian Obc. | ±120mV |
| Czas rozruchu |
1500ms, 60ms @ 230Vac 3000ms, 60ms @ 115Vac (100% obciążenia) |
| Czas podtrzymania |
20ms @ 230Vac 20ms @ 115Vac (100% obciążenia) |
| Pasmo dynamiczne | - |
| Startowy ładunek pojemnościowy | - |
Wejście
| Napięcie wejściowe | - |
| Zakres napięcia wejściowego | 85-264 VAC 120-370 Vdc |
| Nominalna częstotliwość wejściowa | - |
| Zakres częstotliwości wejściowych | 47-63Hz |
| Prąd wejściowy | 1.40A @ 115Vac, 0.70A @ 230Vac |
| Wydajność przy 100% obciążenia | 89.0% |
| Max. Prąd rozruchowy |
70A @ 230Vac 35A @ 115Vac |
| Współczynnik Mocy | - |
| Prąd upływu | 1mA @ 240Vac |
Dane techniczny
| Obudowa | Plastikowa |
| Wymiary (wys x szer x gł) | 40 x 125.2 x 113.5 mm |
| Waga | 0.67 kg |
| Wskaźnik | Dioda LED |
| System chłodzenia | konwekcja |
| Terminal wejściowy | M 2.5 x 3 |
| Terminal wyjściowy | M 2.5 x 4 |
Środowisko / zabezpieczenie / niezawodność / bezpieczeństwo / EMC
| Zakres temperatur pracy | -20°C do +70°C |
| Zakres temperatur przechowywania | -40°C do +85°C |
| Wskaźnik spadku mocy | - |
| Wilgotność pracy | 20 - 90% RH (bez kondensacji) |
| Odporność na wstrząsy | - |
| Odporność na wibracje | 10 -500Hz 2G 10min @ 1 cykl dla 60min dla osi dla wszystkich kierunków X, Y, Z |
| Zabezpieczenie przepięciowe | 14 ~ 17V (auto naprawa, dopóki usterka nie zostanie usunięta) |
| Zabezpieczenie przeciążeniowe | Ponad 110% do 150% nominalnej mocy wyjściowej (Moc znamionowa, stałe ograniczenie prądu z funkcją automatycznego odzyskiwania w ciągu 3 sek.) |
| Zabezpieczenie termiczne | powyżej 140°C wyłączenie napięcia wyjściowego, auto naprawa po spadku temperatury |
| Zwarcie | - |
| Stopień ochrony | IPx0 |
| Ochrona przed porażeniem prądem | - |
| MTBF | min. 289.9K godz. MIL-HDBK-217F (25°C) |
| Izolacja galwaniczna |
I/P-O/P:3KVAC I/P-FG:2KVAC O/P-FG:0.5KVAC O/P-DC OK:0.5KVAC I/P-O/P, I/P-FG, O/P-FG:100M Omów / 500VDC / 25℃/ 70% RH |
| Zakłócenia radioelektryczne | Zgodność z EN55011, EN55022 (CISPR22), EN61204-3 Klasa B, EN61000-3-2,-3 |
| Odporność radioelektryczna | Zgodność z EN61000-4-2,3,4,5,6,8,11, EN55024, EN61000-6-2 (EN50082-2), EN61204-3 poziom A dla przemysłu lekkiego, SEMI F47 |
| Standardy bezpieczeństwa | Zatwierdzone UL508, TUV EN60950-1 |
| ITE | - |
| CE | Tak |
![]()

Zastosowanie![]()

- CCTV
- Systemy parkingowe
- Myjki ultradźwiękowe

- Dzwonki do drzwi
- Urządzenia gospodarstwa domowego
- Systemy sterowania bramami

- Prysznice powietrzne
- Rejestratory czas
- Biletomaty
Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 12-14V |
| Prąd WY (nominalny) | 10A |
| Prąd WY (zakres) | 0-10A |
| Moc ciągła (nominalna) | 120W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 88-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 89% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC, DNV-GL |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 40x125,2x113,5mm |
| Gwarancja | 3 lata |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny