Wyszukiwarka
Producenci
ZASILACZ 12V 100A 1200W MEAN WELL RSP-2000-12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Pliki do pobrania:
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 12V |
| Napięcie WY (zakres) | 10,5-14V |
| Prąd WY (nominalny) | 100A |
| Prąd WY (zakres) | 0-100A |
| Moc ciągła (nominalna) | 1200W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | >601W |
| Napięcie WE (nominalne) | 110V/230V |
| Napięcie WE (zakres) | 90-264V |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Tak |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | 87% |
| PFC | Tak |
| Zabezpieczenia | Przepięciowe / Przeciążeniowe / Zwarciowe / Termiczne |
| Stopień ochrony | IPX0 |
| Certyfikaty | CE, UL, TUV, CB, EMC |
| Materiał obudowy | Metal |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 295x127x41mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny