Wyszukiwarka
Producenci
Przetwornica napięcia ECO MODE SINUS IPS-5000S 5000W 24V
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Super mocna przetwornica napięcia, idealna do zasilania urządzeń o dużym poborze mocy.
W odróżnieniu od klasycznych prostych przetwornic DC/AC, przetwornice typu SINUS wytwarzają na wyjściu napięcie przemienne o przebiegu sinusoidalnym, identyczne do tego jakie jest w sieci energetycznej. Przetwornica typu SINUS pozwala zasilać urządzenia wyposażone w silniki elektryczne i transformatory, takie jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej i średniej mocy. Typowe, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane często błędnie "sinusoidą modyfikowaną", które nie nadają się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i mogą spowodować ich uszkodzenie.
SINUS II Generacji to przetwornica wyposażona w algorytm miękkiego startu silników indukcyjnych bez potrzeby przewymiarowania mocy. Funkcja ECO MODE - pobór prądu w trybie czuwania 0.5A automatyczna detekcja podłączenia odbiorników o mocy większej niż 1W.
Zestaw zawiera:
- Przetwornicę napięcia
- Kable zasilające
- Instrukcję obsługi
- Gwarancję 5 lat
Idealne do zasilania:
- Lodówek, zamrażarek, mikrofalówek, silników, pomp, kompresorów oraz wiatraków
- Wiertarek, szlifierek, kosiarek, odkurzaczy
- Oświetlenia żarowego, LED i świetlówek
- Zasilaczy laptopowych i USB, komputerów i monitorów, TV
- Drukarek i kas fiskalnych
Wysoka jakość i niezawodność.
- Procesorowa kontrola kształtu i napięcia wyjściowego
- Zaawansowany algorytm miękkiego startu silników indukcyjnych, gwarantujący 100% rozruch silników o mocy odpowiadającej mocy ciągłej przetwornicy
- Zabezpieczenia przeciążeniowe, zwarciowe i termiczne
- Auto restart z trybem miękkiego uruchamiania silników idealny do zasilania lodówek i chłodziarek
- Sygnalizacja zbyt niskiego i zbyt wysokiego napięcia zasilania oraz stanu głębokiego rozładowania akumulatora
- Inteligentne płynne sterowanie wentylatorem
- Wysoka sprawność
- Niski pobór prądu bez obciążenia
- Gwarantowana jakość i bezawaryjność
Specyfikacja produktu
| Moc chwilowa - maksymalna | 5000W |
| Moc chwilowa - maksymalna (przedział) | 5000W i pozwyżej |
| Moc ciągła - użytkowa | 2500W |
| Moc ciągła - użytkowa (przedział) | 2000 - 4999W |
| Napięcie WE | 24V |
| Napięcie WY | 230V |
| Kształt przebiegu WY | Sinusoida pełna |
| Wymiary (dł x szer x wys) | 340x210x150 mm |
| Waga | 5,5kg |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny