Zasilacz na szynę DIN 5V 2,4A 12W YINGJIAO YSD15S-0502400
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz na szynę DIN 5V 2,4A 12W YINGJIAO YSD15S-0502400
Seria YSD-S marki Yingjiao Electrical to zasilacze przemysłowe w smukłej obudowie, cechujące się:
- regulacją napięcia DC za pomocą potencjometru
- wykonaniem w II klasie izolacji
- kompaktową obudową typu slim
Model YSD15S-0502400 posiada wbudowany zestaw obwodów zabezpieczających przed zwarciem, przeciążeniem, nadmierną temperaturą i złymi poziomami napięć. Są to jednostki fazowe zapewniające wysoki MTBF i wysoki stopień bezpieczeństwa. Przeznaczone są do szerokiego zastosowania w systemach automatyki przemysłowej i układach sterowania.
Najważniejsze cechy:
- przeznaczone do montażu na szynie DIN TS35
- automatyczny powrót do pracy po ustaniu przyczyny błędu
- zabezpieczenie termiczne
- maksymalny czas startu do 0,5s
- sygnalizacja LED napięcia wyjściowego
- duża sprawność konwersji energii
- mały poziom tętnień i doskonała stabilizacja
- szeroki zakres temperatur pracy: -10 do +40ºC
- regulacja trymerem napięcia wyjściowego: 4-6 V
- gwarancja 2 lata
Zastosowanie:
- układy automatyki przemysłowej
- systemy alarmowe i monitoringu
- instalacje automatyki budynkowej
- systemy oświetlenia
W załączniku poniżej znajdują się karty katalogowe
Specyfikacja produktu
| Napięcie WY (nominalne) | 5V |
| Napięcie WY (zakres) | 4-6V |
| Prąd WY (nominalny) | 2,4A |
| Moc ciągła (nominalna) | 12W |
| Moc ciągła (nominalna) - przedział | <50W |
| Napięcie WE (zakres) | 100–240 VAC |
| Typ zasilacza | Stałonapięciowy |
| Regulacja napięcia (potencjometrem) | Nie |
| Regulacja prądu (potencjometrem) | Nie |
| Dimming (funkcja ściemniania) | Nie |
| Sprawność (dla 100% obciążenia) | >80% |
| PFC | Nie |
| Zabezpieczenia | zabezpieczenia wyjścia: nadprądowe (OCP), zwarciowe (SCP), nadnapięciowe (OVP) zabezpieczenia wejścia: nadnapięciowe (OVP), podnapięciowe (UVP) |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Klasa izolacji | II |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Chłodzenia | Pasywne (swobodny obieg powietrza - konwekcja) |
| Wymiary [mm] | 90x58x18 |
| Waga | 70g |
| Gwarancja | 2 lata |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kalkulator Ratalny